Hızlı Erişim

2nd International Conference on Contemporary Issues in Business & Economics (2. Uluslararası İşletme ve Ekonomideki Güncel Konular Konferansı)Sona Erdi

  • ANA SAYFA
  • DUYURU, HABER, ETKİNLİK
  • DUYURU DETAY

2nd International Conference on Contemporary Issues in Business & Economics (2. Uluslararası İşletme ve Ekonomideki Güncel Konular Konferansı)Sona Erdi

  •  7 Ekim 2019 Pazartesi
  •  2271 Görüntüleme
  •  Yazdır

Üniversitemiz tarafından bu sene 2’ncisi gerçekleştirilen 2nd International Conference on Contemporary Issues in Business & Economics (2. Uluslararası İşletme ve Ekonomideki Güncel Konular Konferansı) sona erdi. Tokat Dedeman Otelde gerçekleştirilen kapanış programına, Iqra Nationals Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Obaid Ur Rehman, Iqra Nationals Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Shah Jehan, IQra Nationals Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Farzand Ali Jan, IMSciences Yönetim Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Usman Ghani, Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Kapanış konuşmasını yapan Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer, “Gerek Üniversitemiz, gerekse Pakistan’dan, Uganda’dan, Makedonya’dan, Birleşik Arap Emirlikleri’nden, Sudan’dan, Somali’den, Ürdün’den, Cezayir’den gelen misafirlerimiz ile son derece verimli geçen bir etkinlik oldu. Akademisyenlerimizle birçok fikir alışverişinde bulunduk. Ülkeler arasında ki bağında daha da güçlendiği bu etkinliklerimize katılan bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıllarda daha güzel ve daha kapsamlı konferanslar olacağının da müjdesini vermek istiyorum.” dedi. Iqra Nationals Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Obaid Ur Rehman,  yaptığı konuşmada, “Bu tür konferanslar, ülkeler arasındaki bağın güçlenmesi açısından son derece güzel etkinlikler, fikir alışverişinde bulunulması, neler yapılabilir dünya ekonomik anlamda nasıl güzelleştirilebilir bunların tartışılması ve sonuca bağlanması açısından da oldukça verimli geçen konferanslardı. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 

Konuşmalar sonrasında konferansta emeği geçen akademisyenler ve öğrencilere plaket takdim edildi. Sonrasında 2nd International Conference on Contemporary Issues in Business & Economics (2. Uluslararası İşletme ve Ekonomideki Güncel Konular Konferansı)’na gelen misafirlere Niksar Belediyesi Kültür Müdürlüğü çalışanları tarafından Niksar ilçesinde, Ulucami, Melik Şah Türbesi, Niksar Kalesi gezdirilerek tarihçeleri hakkında bilgiler aktarıldı. Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nu da gezen misafirler Okulun yanındaki gölette hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.