Hızlı Erişim

IV. Ulusal Aralıksız Karma Fotoğraf Sergisine Yoğun İlgi

IV. Ulusal Aralıksız Karma Fotoğraf Sergisine Yoğun İlgi

  •  14 Ocak 2021 Perşembe
  •  788 Görüntüleme
  •  Yazdır

       Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Turhal Uygulamalı Bilimler Fakültesinin birlikte organize ettiği, 146 katılımcı ve 227 eser ile birçok üniversiteden akademisyen ve fotoğraf sanatçısının katıldığı IV. Ulusal (Davetli Online) Aralıksız Karma Fotoğraf Sergisine ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Türkiye’nin dört bir yanından bugüne kadar toplam 4 yüz 46 bin 920 kişinin ziyaret ettiği sergi online olarak gerçekleştirildi. Fotoğraf sergisi sonrasında katılımcılara teşekkür belgesi verilerek sergideki eserler dijital katalog olarak yayınlandı.
        Katılımı dolayısıyla sergiye destek veren, yayın ve yapım aşamalarında serginin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm katılımcılara tekrar teşekkür eder “Aralık” Fotoğraf Sergisi’nin “Aralıksız” şekilde uzun yıllar devam etmesini dileriz.

        Kataloğu indirmek için TIKLAYINIZTokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.