Hızlı Erişim

Hackathon Tokat Ödül Töreni Gerçekleşti

Hackathon Tokat Ödül Töreni Gerçekleşti

  •  3 Mayıs 2019 Cuma
  •  1233 Görüntüleme
  •  Yazdır

            Tokat Teknopark tarafından gerçekleştirilen “Hackathon Tokat “ ödül töreni gerçekleştirildi. Tokat Teknopark Konferans Salonundan gerçekleşen törene Tokat Valimiz Dr. Ozan Balcı, Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Emniyet Müdürümüz Göksel Topaloğlu, Tokat Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Halil İbrahim Yüksel, Tokat KÜSİ İl Temsilcisi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Hakan Polatçı Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İsa Gökçe Tokat Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Fenercioğlu, Tokat Teknopark A.ş Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Rüştü Yayar ve akademisyenler katıldı. Tokat Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Fenercioğlu Hackathon Tokat hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra yarışmada dereceye giren ekiplere ödülleri takdim edildi.

                21 Ekibin katılımı ile gerçekleşen Hackathon Tokat yarışmasında birinciliği kazanan EVA ekibine ödülü Tokat Valimiz Dr. Ozan Balcı tarafından verildi. Vali Balcı, “Burada başardığınız her şey sizlere müteşebbis olmayı da kazandırır. Bu gibi bölümlere ilgi alanınızın olması iş kurmanıza da büyük bir fayda sağlar. Bu kavramlara hakim olamayanlar bir işi çekip çeviremezler. Önümüzdeki 30 yıl içerisinde günümüzde yaptığımız mesleklerin yarısı belki de olmayacak. Sizler çok güzel bir iş başarmışsınız. Kendinizi daha çok geliştirin.” Dedi.

                Hackatlon Tokat Yarışmasında ikinciliği kazanan ekibe ödülü Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin tarafından takdim edildi. Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “Gençlerimizin kendilerini geliştirmek için düzenlenen bu yarışmalara katılım sağlayan tüm ekiplere teşekkür ediyorum. Sizler bizim burada bulunma sebebimizsiniz. Göreve başladığımız andan itibaren bizler sizlerin daha iyi şartlarda eğitim görmeniz ve kendinizi geliştirmeniz için çalışmalara başladık. Hacklatlon Tokat yarışmasında dereceye giren tüm ekipleri tebrik ediyorum. “dedi.

                Hackatlon Tokat yarışmasında üçüncülüğü kazanan One Peace takımına ödülü Tokat İl Emniyet Müdürümüz Göksel Topaloğlu verdi.

                Yarışmada Team Ce ve Cast Strike takımlarına ödülleri ise Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İsa gökçe tarafından takdim edildi.

               Tokat Hackatlon yarışmasında görev alan akademisyenlere teşekkür belgeleri Valimiz Dr. Ozan Balcı ve Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin tarafından verildi.

                Ödül töreni sonrasında yarışmaya katılım sağlayan ekiplerle hatıra fotoğrafı çektirildi.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.