Hızlı Erişim

Sporcularımızdan Rektörümüze Ziyaret

Haberler

Sporcularımızdan Rektörümüze Ziyaret

  •  12 Mayıs 2023 Cuma
  •  795 Görüntüleme
  •  Yazdır

Türkiye genelinde yapılan çeşitli müsabakalarda dereceye giren Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerimiz Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret etti. Ziyarette Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Selim AĞAOĞLU, Öğr. Gör. Sebati KAYA, U23 Türkiye Güreş Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan Nesrin BAŞ, Ebru DAĞBAŞI, Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan Rümeysa MAZGAL ve ülke genelinde farklı zamanlarda yapılan çeşitli müsabakalarda dereceye giren öğrencilerimiz yer aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Üniversite olarak sanatsal ve sportif faaliyetleri oldukça önemsediklerini ifade ederek öğrencilerimize her türlü desteğin devam edeceğini vurguladı. Rektör YILMAZ, “Türkiye ve Dünyada çeşitli müsabakalarda hem ülkemizin hem de üniversitemizin adını duyurarak bizleri onurlandıran öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyorum” diyerek Spor Bilimleri Fakültesi yönetimine, öğretim elemanlarına ve öğrencilerine başarılarının devamını diledi. Nazik ziyaretlerinden dolayı öğrencilerimize teşekkür etti.

Ziyaret sonrasında Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, müsabakalarda başarı gösteren Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerine hediye takdiminde bulundu.
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2023© Tüm Hakları Saklıdır.