Hızlı Erişim

Türkiye Kick Boks Şampiyonasının Açılışı Gerçekleştirildi

Türkiye Kick Boks Şampiyonasının Açılışı Gerçekleştirildi

  •  10 Mayıs 2023 Çarşamba
  •  334 Görüntüleme
  •  Yazdır

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Üniversitemiz ev sahipliğinde yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasının açılışı gerçekleştirildi. Üniversitemiz Kapalı Spor Salonunda yapılan açılışa Vali Numan HATİPOĞLU, Tokat Milletvekili Av. Yücel BULUT, Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim KAYICI, Tokat İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan ERDOĞAN, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahri BOSTANCI, Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim EGER, Rektör yardımcımız, Rektör danışmanlarımız, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu konuşmada Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonasına ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek Üniversite olarak eğitim ve öğretimin yanı sıra sportif ve sanatsal faaliyetlere de büyük önem verildiğini belirtti. Öğrencilerimizi sporun her dalında desteklediklerini ve başarılı olmaları için onları motive ettiklerini söyleyen Rektörümüz bu destek ve motivasyon karşılığında öğrencilerimizin birçok spor dalında üstün başarılar sağladığını ifade etti. Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ “Karşılıklı centilmenlik ve fairplay çerçevesinde yapılacak karşılaşmalarda tüm sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Açılış programı, karşılaşmalarda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından madalyalarının verilmesi ile son buldu.
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.