Hızlı Erişim

.

Manşetler
  • .

    4 Nisan 2023 Salı

.

  •  4 Nisan 2023 Salı
  •  710 Görüntüleme
  •  Yazdır

Üniversitemiz öğretim üyelerinin Ziraat, Fen, Sağlık ve Mühendislik alanlarında yapmış oldukları projeler Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) tarafından destekleniyor. Bu kapsamda Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim üyelerimiz Prof. Dr. Nihal DELİGÖNÜL ve Doç. Dr. Ercan ÇAÇAN, Ziraat Fakültesi öğretim üyelerimiz Prof. Dr. Kenan YILDIZ, Prof. Dr. Esen ORUÇ ve Dr. Öğr. Üyesi Hakan KARADAĞ, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğretim üyemiz Doç. Dr. Özlem EĞRİ ve Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyemiz Dr. Öğr. Üyesi Fatma AVŞAR’ın projeleri TUBİTAK 1001, 1002, 1005 ve 3501 destek programları kapsamında 2022’den beri yürütülüyor.

Prof. Dr. Esen ORUÇ, Prof. Dr. Kenan YILDIZ, Doç. Dr. Özlem EĞRİ ve Doç. Dr. Ercan ÇAÇAN (2 Proje)’ın yürütmekte oldukları projeler TUBİTAK 1002 Hızlı Destek programı adı altında yürütülürken Prof. Dr. Nihal DELİGÖNÜL ve Doç. Dr. Ercan ÇAÇAN’ın projeleri TUBİTAK 1001 Araştırma kapsamında destekleniyor. Dr. Öğr. Üyesi Hakan KARADAĞ’ın projesi TUBİTAK 1005 Yeni Fikirler ve Ürünler kapsamında, Dr. Öğr. Üyesi Fatma AVŞAR’ın proje ise TUBİTAK 3501 Kariyer programı kapsamında devam ediyor.

Öğretim üyelerimize göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.