Hızlı Erişim

Hobi Bahçesi 2023 Yılı Duyuru

Duyurular

Hobi Bahçesi 2023 Yılı Duyuru

  •  16 Mart 2023 Perşembe
  •  1186 Görüntüleme
  •  Yazdır

Üniversitemiz personelinin faydalanabileceği 80 m2 ‘lik hobi bahçelerinin 2023 yılı dağıtım süreci başlamıştır.

Hobi bahçesi talep eden kurum personelimizin, 24 Mart 2023 tarihine kadar gutam@gop.edu.tr adresine mail yolu ile müracaatlarını yapmaları gerekmektedir.

2022 yılında hobi bahçesi tahsisi yapılmış mevcut kullanıcılarımız, 2023 yılı için aynı parseli tekrar kullanmak istediklerine dair kullanım taleplerini mail yoluyla gutam@gop.edu.tr adresine bildireceklerdir. Bu durumda olan personelimiz aynı parsellerini kullanmaya devam edeceklerdir.

Yeni başvurular, kalan parsel sayısı dikkate alınarak yeni başvuru yapanlar arasında olacak şekilde dağıtımı yapılacaktır. Başvuruların mevcut parsel miktarını aşması durumunda ise kura çekimi yapılacaktır.

Hobi bahçelerimizin parsel başı sulama imkanı mevcut olup, toprak işleme ve diğer tarımsal uygulamalar tahsis yapılacak parsel sahiplerine ait olacaktır.

Hobi bahçelerinin dağıtımı 31 Mart 2023 tarihinde ilan edilecektir. Şahsına parsel tahsisi yapılan personelimize ödeme bilgileri ve uyulması gereken kuralları bildirir mail daha sonra gönderilecektir.
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.