Hızlı Erişim

Rektörümüz Prof. Dr. YILMAZ Afet Bölgesinde

Haberler

Rektörümüz Prof. Dr. YILMAZ Afet Bölgesinde

  •  9 Mart 2023 Perşembe
  •  775 Görüntüleme
  •  Yazdır

Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, afet bölgesi Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret ederek Çadır ve Konteyner kentte yaşayan afetzede vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayrıca, Gölbaşı’da ailesiyle birlikte depremden etkilenen Tıp Fakültesi öğrencimizi ve ailesini de ziyaret eden Rektörümüz öğrencimiz ve ailesinin durumları ile ilgili bilgi aldı. Rektör YILMAZ, depremden etkilenen çocuklarla bir süre sohbet ettikten sonra bölgede görev yapan personelimizle bir araya geldi.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli olarak yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketi sonrası depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla Üniversitemiz tarafından yardım ekipleri, gıda ve kıyafet malzemeleri, deprem bölgelerine sevk edilmişti. Bu kapsamda Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine de personelimiz, yardım malzemeleri ve mobil mutfak gönderilmişti. Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, bölgeyi ziyaret ederek konteyner ve çadır kentte kalan afetzede vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayrıca, Üniversitemiz tarafından bölgede hizmete sunulan mobil mutfakta sıcak yemek hizmetini yerinde inceledi.

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine yapılan ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ’a Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT ve Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Yusuf TEMÜR eşlik etti.
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.