Hızlı Erişim

Beşinci Yardım Aracımız Yola Çıktı

Haberler

Beşinci Yardım Aracımız Yola Çıktı

  •  24 Şubat 2023 Cuma
  •  772 Görüntüleme
  •  Yazdır

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli olarak yaşanan deprem sonrası Üniversitemiz tarafından Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine beşinci yardım aracımız gönderildi. Aracımızda haftalık olarak değiştirilen yardım personelimiz, aşçılarımız ve yiyecek yardımı yer aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu açıklamada, depremin olduğu 6 Şubat’tan itibaren Üniversitemizin sürekli olarak bölgeye yardımlar gönderdiğini ifade ederek, orada görev yapan teknik ekibin de haftalık olarak değiştirildiğini söyledi. Afet bölgesinde durumun normale dönüşünceye kadar hizmetlerin devam edeceğini ifade eden Rektörümüz yardımları ile katkıda bulunan tüm akademik ve idari personelimize teşekkürlerini iletti.

Açıklama akabinde Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Rektör Yardımcılarımız, Rektör Danışmanımız ve personelimiz tarafından yardım aracımız Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine uğurlandı.
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.