Hızlı Erişim

Geçmiş Olsun Türkiye

Manşetler

Geçmiş Olsun Türkiye

  •  6 Şubat 2023 Pazartesi
  •  608 Görüntüleme
  •  Yazdır

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 04.17’de aletsel büyüklüğü 7,4 olarak kaydedilen ve aynı gün Kahramanmaraş Gözpınar-Ekinözü mevkiinde gerçekleşen aletsel büyüklüğü 7,5 olarak kaydedilen, Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kilis ve Adana başta olmak üzere bölge illerinde de etkili olan şiddetli deprem afeti hepimizi derinden üzmüştür.

Ülkemize ve Milletimize geçmiş olsun.

En zor günlerde birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını en iyi şekilde sergileyen vatandaşlarımız ve Devletimiz, bu afetin de yol açtığı yaraları saracak dirayettedir. Milletimizin her ferdi ve tüm kurumlarımız gibi Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi de tüm birimleri ve imkânları ile ilk andan itibaren seferber olmuştur. Bu türlü felaketlerin bir daha yaşanmaması ve kayıplarımızın artmaması temennisi ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm Milletimize baş sağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2023© Tüm Hakları Saklıdır.