Hızlı Erişim

.

Manşetler
  • .

    1 Şubat 2023 Çarşamba

.

  •  1 Şubat 2023 Çarşamba
  •  1372 Görüntüleme
  •  Yazdır

Hızlı Değişen Dünyaya TOGÜSEM ile Hazır Ol

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOGÜSEM), hızlı ve sürekli olarak değişen çevremizde vermiş olduğu kurs ve eğitimlerle sürekli olarak eskiyen bilgi düzeyini çağın gereklerine uygun yeni bilgilerle donatıyor.

Değişime TOGÜSEM ile ayak uydur

Başta teknoloji olmak üzere, hızlı ve sürekli olarak değişen çevremizde eskiyen bilgi düzeyini çağın gereklerine uygun yeni bilgilerle donatmayı ana hedef olarak belirleyen TOGÜSEM, Üniversitemiz birimlerinin sahip olduğu uzmanlıklarından yararlanarak kısa ve uzun süreli eğitim-öğretim programları düzenliyor.

Yapılan eğitim programları ile TOGÜSEM, ülke ve bölgenin güncel ekonomik faaliyetleri ve gelişimi açısından öncelikli olan alanlarda meslek elemanı kazandırmayı ve meslekle ilgili bilgi ve beceri düzeyini yükseltmeyi hedefliyor. Ayrıca, yeni mesleki beceriler edinmek ve kişisel gelişim ihtiyacını karşılamak isteyen TOGÜSEM toplumun her kesiminden bireylerin ya da bu eğitimlerden çalışanlarını veya üyelerini yararlandırmak isteyen kamu ve özel tüm kuruluşların talep ve ihtiyaçlarına göre tasarımlar yapıp yürütüyor.

Esnek zamanlama seçenekleri

Faaliyetlerini ve programlarını akşamları, hafta sonları veya çevrimiçi olarak düzenlenmesiyle esnek zamanlama seçenekleri sunan TOGÜSEM küçük sınıflar, birebir öğretim ve uygulamalı öğrenme deneyimleri ile bireylere öğrenmelerini kişiselleştirme fırsatı sağlıyor. Ayrıca TOGÜSEM, toplumun ihtiyaçlarını karşılayan ilgili ve güncel eğitim programları sağlamak için yerel işletmeler, devlet kurumları ve diğer kuruluşlarla işbirliği sağlıyor.

Yüksek kaliteli eğitime erişim

TOGÜSEM’ in sağladığı eğitimlerin ve beceri kazanma programlarının avantajları arasında yüksek kaliteli eğitime erişim, alandaki profesyonellerle ağ kurma fırsatı, özgeçmişinizi ve iş beklentilerinizi geliştirme yeteneği yer alır. TOGÜSEM aynı zamanda bireylere seçtikleri alanda başarılı olmaları için gereken en son araçlara, kaynaklara ve teknolojiye erişim sağlar. Ayrıca, işinizi etkili bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli bilgi ve becerilere sahip olduğunuzu işverenlere gösteren sertifikalar ve yeterlilik belgeleri sunar.

Birçok konu ve alanda çeşitli eğitimler

 Son yıllarda, beden dili eğitimi, IHA-1 ticari pilot eğitimi, robotik kodlama eğitmen eğitimi, yaratıcı drama eğitmen eğitimi, liderlik ve afet liderliği eğitimi, akademik ve genel İngilizce eğitimleri düzenleyen TOGÜSEM güncel durumda ekşi mayalı ekmek yapımı atölyesi, akademik istatistik eğitimi, İngilizce kursu gibi birçok konu ve alanda, uzaktan ve yüz yüze eğitimler düzenlemektedir.

Gelişmiş modern bilgi toplumlarının gerisinde kalmamak için; toplumların sahip olduğu nitelikli işgücünü, geleceğin düşük performanslı ve atıl işgücüne dönüştürmemeleri için "Sürekli Eğitim" gereklidir diyor tüm öğrenci, öğretim elemanı ve vatandaşlarımızı TOGÜSEM’e davet ediyoruz.


TOGÜSEM
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2023© Tüm Hakları Saklıdır.