Hızlı Erişim

Rektör Yardımcıları

  • ANA SAYFA
  • ÜNİVERSİTEMİZ
  • YÖNETİM
  • REKTÖR YARDIMCILARI

Prof. Dr. İsa GÖKÇE
Rektör Yardımcısı

__
Prof. Dr. Bekir Süha PARLAKTAŞ
Rektör Yardımcısı

Prof.Dr.Bekir Süha PARLAKTAŞ ‘ın özgeçmişi 1966 yılında Zile’de doğan Dr.Bekir Süha PARLAKTAŞ ilkokulu Zile’de orta öğretimini Samsun’da, tıp eğitimini ise 1985-1991 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. 1991-1993 yılları arasında Tokat Devlet Hastanesi acil servisinde pratisyen hekim olarak göreve başlayan Dr.PARLAKTAŞ, uzmanlık eğitimini 1993-1997 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında tamamlayarak, 1997-2001 yılları arasında Tokat Turhal Devlet Hastanesi’nde “Üroloji Uzmanı” olarak meslek hayatına devam etti. Daha önce açılması ile ilgili izni alınan ancak kuruluş faaliyetlerine 2001 yılında başlanan Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin “kurucu öğretim üyesi” kadrosunda yer alan Dr.PARLAKTAŞ aynı fakültede 2008 yılında “Doçent” ve 2013 yılında “Profesörlük” unvanlarını aldı. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde birçok idari ve akademik görevlerde bulunan aynı zamanda Türk Üroloji Derneği üyesi olan Dr.PARLAKTAŞ iyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.
Prof. Dr. İbrahim ÖZBAY
Rektör Yardımcısı

Prof.Dr.İbrahim ÖZBAY‘ın özgeçmişi 1972 yılında Tokat- Niksar’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Niksar’da tamamladıktan sonra girmiş olduğu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1993 yılında mezun oldu. Daha sonra avukatlık stajını 1994 yılında tamamladı. Aynı yıl Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Hukuk Bilimleri Anabilim Dalında asistanlığa başladı. Yüksek lisansını Cumhuriyet ve Marmara Üniversitelerinde tamamladı. Doktora öğrenimini 1997- 2003 yılları arasında Selçuk Üniversitesinde yaptı. 2004 yılında Erzincan (Binali Yıldırım) Üniversitesi Hukuk Fakültesinde “Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku Anabilim Dalında” yardımcı doçent olarak göreve başladı. 2010 yılında doçent; 2015 yılında profesör oldu. 2009- 2013 tarihleri arasında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlüğünde yaklaşık 4 yıla yakın süre hukuk müşavirliği görevini ifa etti. 2011- 2019 yılları arasında kurucu müdür olarak Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulunda; 2004- 2019 yılları arasında 15 yıl süreyle Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.

Halen Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğretim üyesi ve Hukuk Fakültesi dekanı olarak görev yapmakta olup, yayınlanmış beş kitabı ile alanında yazılmış birçok makalesi bulunmaktadır. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.